Pobierz materiały

To pole jest wymagane
[[ downloadForm.email.$message ]]
To pole jest wymagane
[[ downloadForm.cert_no.$message ]]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu udostępnienia materiałów poszkoleniowych SzkolenieRODO.pl teraz oraz przesłania informacji o uruchomieniu serwisu NiezbednikRODO.pl, zawierającego te materiały w przyszłości.
To pole jest wymagane
Pouczenie
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu udostępnienia materiałów poszkoleniowych SzkolenieRODO.pl teraz oraz przesłania informacji o uruchomieniu serwisu NiezbednikRODO.pl, zawierającego te materiały w przyszłości.
  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem wcześniejszego przetwarzania danych.
  • Administratorem danych jest True Law Solutions Sp. z o.o. w organizacji, z siedzibą w Poznaniu (60-837) przy ul. Mickiewicza 33/42. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: info@niezbednikrodo.pl lub zadzwoń pod numer tel. 61 61 024 61. Odbiorcą danych osobowych jest hostingodawca.
  • Dane będą przechowywane do czasu udostępnienia materiałów poszkoleniowych i do czasu przesłania informacji o uruchomieniu serwisu NiezbednikRODO.pl, zawierającego te materiały.
  • Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 pkt 1 lit. a) RODO. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek udostępnienia materiałów poszkoleniowych SzkolenieRODO.pl Niepodanie tych danych uniemożliwi udostępnienie i pobranie tych materiałów.
Made with by Integree.eu